ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa DANIŞMAN başkanlığında gerçekleştirildi.

Zoom üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantıya şube müdürleri ile ilçede görev yapan okul müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.

Toplantıda, 2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci döneminin genel değerlendirmesinin yapılmasının ardından ikinci dönem ile ilgili çalışmalar, ÖDM sınavları, LGS ve YKS sınavları, tablet dağıtımı, internete erişimi olmayan öğrencilerle ilgili yapılan ve yapılacak işlemler, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, öğretmen ihtiyacı, ders kitapları, sınav ve performanslar, zümre toplantıları ve uzaktan eğitim gibi konular da ele alındı.

Toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa DANIŞMAN tüm idarecilere ve öğretmenlere bu zorlu süreçteki gayretleri için teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.