ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarılı olan kursiyerlere belgeleri verildi.
![Başarılı olan kursiyerlere belgeleri verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_13185253_img20150212wa0003.jpg)
İlçe Kaymakamı İdris KOÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ARSLAN, İlçe Halk Eğitim Müdürü İsa Başkale ve Vakıf Müdürü Erol ÖCAL´ın katılımıyla gerçekleşen belge töreninde İlçe Kaymakamımız İdris KOÇ Halk Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Hasta ve Yaşlı Bakım kursundan başarılı olanların belgelerini verdi.