ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan AKKAN'ın Ara Tatil Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan AKKAN, yarıyıl tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan AKKAN'ın Ara Tatil Mesajı

Bir ara tatil dönemine daha gelmiş bulunmaktayız. Öncelikle, tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Eğitim yılı içinde gösterdiğiniz çaba ve gayret, sadece sınavlardaki başarılarla ölçülemez. Her biriniz, karakteriniz, özveriniz ve gelişim sürecinizle birer örnek oluyorsunuz.

Sevgili Öğretmenler, sizler kıymetli bilgi ve deneyimlerinizle öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyorsunuz. Her bir öğrencinin potansiyelini ortaya çıkararak, onlara rehberlik ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizlerin öğrencilere kattığı değer, onların hayatında önemli bir iz bırakacaktır.

Kıymetli Veliler, çocuklarınızın eğitim yolculuğunda gösterdiğiniz destek, sabır ve anlayış için teşekkür ederim. Onların başarılarına ortak olmanız, eğitimdeki başarılarına olumlu bir etki sağlıyor.

Ara tatil, öğrencilerimizin dinlenmeleri, enerji toplamaları ve yeni hedeflere odaklanmaları için bir fırsattır. Bu süreçte, aileleriyle daha fazla zaman geçirmelerini, kitap okumayı, hobilerini geliştirmeyi ve dinlenmeyi unutmamalarını öneriyorum.

Unutmayalım ki eğitim, bir ömür boyu devam eden bir süreçtir. Her birimiz, bilgiye açık, öğrenmeye istekli ve gelişime odaklı birer birey olarak hayatımızı sürdürebiliriz.

Tatilin keyfini çıkarın, dinlenin ve kendinizi geliştirmek için fırsatları değerlendirin. Yeni dönemde sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu günler diliyorum.

Saygılarımla.

Ercan AKKAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.