ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DANIŞMAN'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DANIŞMAN'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyetin 96. Kuruluş yıl dönümünün, ülkemiz ve insanlarımız açısından kayıpsız bir dönemin başlangıcı olmasını temenni ediyorum.
Çok zor şartlarda verilen hürriyet ve bağımsızlık mücadelesinin ardından 29 Ekim 1923'te kurulan Cumhuriyetimizin 96.yılını büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyorum. Bizlere ve her yeni nesile düşen görev; Cumhuriyetimizin kuruluşuna kadar geçen zorlu süreci, her türlü yokluk ve zor şartlar altında hürriyet ve bağımsızlık için verilen o büyük mücadeleyi ve bu mücadele ruhunu nesilden nesile yaşatılmasını sağlamaktır. Cumhuriyetimizin geleceğine güvenle bakabilmenin en önemli koşullarından birisi de geçmişimizi unutmamak, unutturmamak, bağımsızlık ve hürriyet ruhunu hafızamızda canlı tutmaktır. Bu duygularla, Cumhuriyetimizin 96. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk olmak üzere, bağımsızlık ve hürriyet mücadelemizin kahramanları şehit ve gazilerimizi de bir kez daha minnet ve rahmetle anıyorum. Bayramımız Kutlu Olsun!

 

28-10-201928-10-2019

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.