ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 10 Kasım Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 10 Kasım Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün milletimizden aldığı güçle başlattığı tarihi yolculuk, destansı bir mücadeleye dönüşerek 1923`te Cumhuriyetimizin kurulmasıyla taçlanmış, bu mücadelede gösterdiği inanç ve kahramanlıkla tüm dünyanın hayranlığını ve takdirini kazanmıştır. Askeri dehası, yüksek bağımsızlık karakteri ve hiçbir güce boyun eğmeyen milletimizin desteğini birleştirerek bizlere bıraktığı bu mirası gelecek nesillere doğru anlatmak ve Cumhuriyetimizin gereklerini yerine getirmek için üstümüze düşen sorumluluklarımızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı alıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kâfidir." sözü ile bize ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü anlamak, fikirlerini kavramak ve onu işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak bizim görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizi kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü vefatının 82. yıl dönümünde minnet ve şükran duygularımla anıyorum.

 

Mustafa DANIŞMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.