ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA DANIŞMAN’IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama masajında şunları söyledi:
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA DANIŞMAN’IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

 

Milletimizin her türlü zorluk ve yokluklara rağmen, istiklal ve istikbali uğrunda topyekûn vermiş olduğu mücadelenin ardından ilan edilen Cumhuriyet, bizi tarih sahnesinden silmek isteyenlere karşı yeniden ayağa kalktığımız, Türk Milletinin esir edilemeyeceğini bütün dünyaya bir kez daha gösterdiğimiz, tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından biridir.

Gelecek adına milletimize yeni umutlar veren, değerler bütünü olan Cumhuriyet, kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesi kucaklayan, farklıklarımızı ortak zenginlik olarak gören, egemenliğin kayıtsız şartsız millette emanet edildiği yönetim biçimidir. Yüz binlerce şehit verilerek yakılan bu bağımsızlık ateşini koruyarak ve yaşatacak olan bizleriz. Elbette bu günlere kolay gelinmedi. Bu eşsiz zafer üzerinde yükselen Cumhuriyetimiz, hiç kuşkusuz ebediyyen yaşayacaktır. Birliğimizin, dirliğimizin, sevgimizin ve saadetimizi her zaman koruyacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Ey yükselen yeni nesil istikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.”

 

Cumhuriyetin Kuruluşunun 95. yıldönümünde Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canlarını bu vatan uğurunda feda eden şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi de minnet ve şükranla anar tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. 

   Mustafa DANIŞMAN 

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.