ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünü kutlamanın sevincini ve coşkusunu milletçe yaşıyoruz.  29 Ekim 1923 tarihi, Türk milletinin istiklal ve istikbal yolunda verdiği kurtuluş mücadelesinin millet egemenliğiyle taçlandığı kutlu bir gündür.

Eğitim ordusu olarak bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün, ´Benim en büyük eserim´ dediği Cumhuriyetimizi, muasır medeniyetler seviyesine çıkarma hedefinden, hatta dünyaya örnek olma azminden bir an olsun vazgeçmeyeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve bu topraklar üzerinde bin yıla yakın yurt tutmuş, kurduğu devletlerle dünyaya hükmetmiş bu aziz milletin emaneti olan Cumhuriyetimize sahip çıkmayı en büyük vazifemiz sayıyoruz.

Bu düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılmak adına canını ortaya koyan tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum."

 

Mustafa DANIŞMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.