ISPARTA SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

        30 Ağustos Zaferi, Türk Milleti' nin hürriyet ve bağımsızlığını ilan ettiği bir zafer olmakla birlikte tarihi şanlı zaferlerle dolu olan milletimizin gücünü tüm dünyaya bir kez daha gösterdiği ve aynı zamanda kurtuluş mücadelesi veren diğer uluslar için de mücadele etmelerinde yol gösteren destansı bir zafer olma özelliği taşımaktadır. Asırlardır hür yaşamış bir ulus olan Türk Milleti, gerektiğinde canı pahasına milli birlik ve beraberlik ruhu ile yurdunu düşmanlardan temizlemiştir.

        Bizlere düşen, genç nesillerimiz ile birlikte atalarımızdan emanet kalan bu şanlı topraklarda kazandığımız zaferlerin her adımını bilerek ve özümseyerek ve onlara layık torunlar olarak vatanımızın birlik ve beraberliği ve devletimizin bekası için var gücümüzle çalışmaktır.

       Vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 98. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

 

 

Mustafa DANIŞMAN   

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yukarı Mah. Atatürk Cad. No.56 Sütçüler/ISPARTA - 02463512764

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.