İLÇEMİZDE ARA TATİL KAPSAMINDA YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
![İLÇEMİZDE ARA TATİL KAPSAMINDA YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_11/25122431_7.jpg)
18-22 Kasım ara tatil etkinlikleri kapsamında İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürüyüş etkinliği düzenlendi. Etkinliğe İlçemiz Kaymakamı Sayın Göktuğ Kaan AYAZ, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail YURDABAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa DANIŞMAN, İlçe Emniyet Amir V. Komiser Yardımcısı Zübeyir KARAKOÇ, İlçe Jandarma Komutan V. Başçavuş Mehmet MUTLUCAN, Sütçüler İlçe Hastanesi Başhekimi Rıfat ERTEN, Sütçüler Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Süleyman Sabri ÜÇYILDIZ ve ilçemiz ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenlerimiz katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden başlayan yürüyüş Mustafa Üstün Doğa Tesisleri önünde sonlandırıldı.