ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDE DÖGEP NİSAN AYI FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![İLÇEMİZDE DÖGEP NİSAN AYI FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/www/images/mansetresim.png)
21 Nisan 2020 tarihide Sütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesinde Nisan ayı faaliyeti "Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları tanıtım sunularının incelenmesi; okullarda gerçekleştirilen özgün ve örnek uygulamalar" adlı konu DİKAB Öğretmenleri tarafından videokonferans bağlantısı ile değerlendirildi.