ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDE NİSAN AYI YÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
KÜLTÜR VE MEDENİYETİMİZİ YANSITAN KLASİK ESERLERİN BÖLÜMLERİNİN OKUNMASI VE DEĞERLENDİRİLMESİ (YÖGEP)![İLÇEMİZDE NİSAN AYI YÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/www/images/mansetresim.png)
Sütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdür Yardımcımız Gülcan DİKİCİ tarafından kültür ve medeniyetimizi anlatan klasik eserlerden bölümler okundu. Okul idarecileri olarak okunan bölümler değerlendirildi.