ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Ortaokulu ve Çetin Şentürk İlkokulundan Aşure Etkinliği
İmam Hatip Ortaokulu ve Çetin Şentürk İlkokulundan Aşure Etkinliği![İmam Hatip Ortaokulu ve Çetin Şentürk İlkokulundan Aşure Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2018_09/26173914_IMG-20180926-WA0012.jpg)
Merkez okullarımız İmam Hatip Ortaokulu ve Çetin Şentürk İlkokulu Muharrem ayı dolayısıyla Aşure dağıtım programı gerçekleştirdi. Hocalarımız tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edildi. Emeği geçen bütün idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve davetlere katılan misafirlerimize teşekkür ederiz.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...