ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMIMIZIN VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞLANGICI OKUL ZİYARETLERİ
![KAYMAKAMIMIZIN VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞLANGICI OKUL ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2019_09/09205301_3.jpg)
İlçemiz Kaymakamı Sayın Göktuğ Kaan AYAZ ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DANIŞMAN 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle ilçemizde bulunan ilk ve ortaöğretim düzeyindeki okulları ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya gelen kaymakamımız, yeni eğitim öğretim yılında kendilerine başarılar diledi.