ISPARTA
SÜTÇÜLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okuma Bayramı
Çetin Şentürk İlkokulu tarafından hazırlan Okuma Bayramı programı gerçekleşti.![Okuma Bayramı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/02184206_IMG-20170602-WA0010.jpg)
Minik öğrencilerimiz tarafından birbirinden güzel etkinliklerin sunulduğu programa velilerimiz de büyük ilgi gösterdi. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, 1. sınıflarını bitiren öğrencilerimize de eğitim hayatları boyunca başarılar diliyoruz.