Sütçülerde Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliği Başladı
![Sütçülerde Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliği Başladı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07112510_7.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2021 yılından itibaren haziran ayının ilk haftası "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" olarak kutlanıyor.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Sütçüler Halk Eğitimi Merkezinde düzenlenen serginin açılışına Sayın Kaymakamımız Mahmut KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan AKKAN, İlçe Şube Müdürümüz Cem YILMAZ, okul ve kurum müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı. Sayın Kaymakamımız Mahmut KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan AKKAN ve kurum müdürümüzün kurdele kesmesiyle sergimiz açılmıştır. Sergimiz 6-7 Haziran süresince Sütçüler Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Atölyesinde açık olacaktır.
Halk eğitimi El Sanatları öğretmeni ve kurum müdüremiz Serpil MENGÜŞ İÇAR ve kursiyerler tarafından hazırlanan sergiyi gezen misafirler ürünleri yakından inceleyerek beğenilerini dile getirdiler. Öğretmenimiz ve kursiyerlerimizin emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.